Sinj i Politika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ pobjedio!

5 posters

Go down

HDZ pobjedio! Empty HDZ pobjedio!

Postaj  Janjo pon stu 26, 2007 5:49 pm

Eto, prema zadnjim vijestima HDZ sa dijasporom ima 66, a SDP 56 mandata. Što je očita premoć HDZa. N

Što mislite, koliku će koalicije imati ulogu u tome svemu i što mislite tko će s kim koalirati (pogotovo HSLS-HSS) Very Happy
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  krmofix pon stu 26, 2007 6:00 pm

Janjo je napisao/la:Eto, prema zadnjim vijestima HDZ sa dijasporom ima 66, a SDP 56 mandata. Što je očita premoć HDZa. N

Što mislite, koliku će koalicije imati ulogu u tome svemu i što mislite tko će s kim koalirati (pogotovo HSLS-HSS) Very Happy

Ima i SDP 66 mandata sa HNS-om i IDS-om,a tu su i 'braća srbi',manjine i ostali.Sve je na Friščiću,kao što sam i prognozirao da će bit.Pa sad,ako vi iz mladeži SDP-a neznate kako će se Friščić ponašat onda ne znamo ni mi autsajderi... Mad
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  sinjanin pon stu 26, 2007 8:08 pm

Janjo je napisao/la:Eto, prema zadnjim vijestima HDZ sa dijasporom ima 66, a SDP 56 mandata. Što je očita premoć HDZa. N

Što mislite, koliku će koalicije imati ulogu u tome svemu i što mislite tko će s kim koalirati (pogotovo HSLS-HSS) Very Happy

Jel mi sad vjeruješ Wink. Samo sam falio što sam dao glasove u prognozi HSU, ali morat ćeš se složiti da je čudno da u zemlji sa 1 150 000 umirovljenika HSU dobije samo jedan mandat. U jednoj prognozi koja je izbrisana na onom forumu sam te glasove pribrojio SDP-u jer su penzioneri tradicionalno SDP-ovo biračko tijelo u velikim gradovima...
Da je bilo ružno vrijeme SDP bi dobio bar 5 mandata manje jer stariji ne bi izlazili u ovolikom broju.Smiješno, ali je dokazano da vrijeme ima utjecaj da rezultate i HDZ izbore u jesen/zimu, a SDP u proljeće.( U siječnju 2001 ni Bog ne bi pomogao HDZ-u)
Još sam SDP namjerno malo podcijenio da bude ravnoteža sa tvojom prognozom od 70 mandata.

HDZ+Srbi+HSU+ HSS/HSLS (Bude li trebalo imaju radina, jamba i HSP, ali mislim da je ono dovoljno)

sinjanin

Broj postova : 10
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  kikos pon stu 26, 2007 10:33 pm

hdz+manjine+hdssb=77 šta je dovoljno, a ako ništa onda će hss-hsls s hdz-om. nije niko lud koalirat s sdp-on. Je da je sanader tiranin u koalicijama, al bar rade kako triba, za razliku od sdp-ovi

kikos

Broj postova : 59
Age : 38
Location : gljev-split
Registration date : 12.11.2007

http://myspace.com/bandmort

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  sokrat pon stu 26, 2007 10:33 pm

ma mene najviše nerviraju hss i hsls, svake godine vode drugu politiku, čas su za sdp čas za hdz, a većinon neznaju ni oni sami di su. e i da se osvrnem na rezultate- iako je adeze dobio većinu, službeno još ništa nije gotovo i ja se još uvik nadan da će priliku za sastav vlade dobit sdp i koalicija (kakva bude). štaću, nemogu protiv srca. Wink
sokrat
sokrat

Broj postova : 8
Registration date : 15.11.2007

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  Janjo uto stu 27, 2007 9:09 pm

kikos je napisao/la:hdz+manjine+hdssb=77

Hahahahaha.. dobra, dobra Razz
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  kikos uto stu 27, 2007 9:31 pm

ako su mogli koalirat s dc-om kad su se raspali, mogu i sad s hdssb-om

kikos

Broj postova : 59
Age : 38
Location : gljev-split
Registration date : 12.11.2007

http://myspace.com/bandmort

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  Janjo uto stu 27, 2007 9:46 pm

Daj Kikos, ne bi ti HDSSB koalirao sa HDZ-om pod prijetnjom revolvera. Lijepo su se izjasnili da podržavaju lijevu koaliciju i da ne žele imati veze sa desnicom! Like a Star @ heaven
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  kikos uto stu 27, 2007 10:55 pm

jbg, ne gledan televiziju, a na net.hr nisan vidio silent

kikos

Broj postova : 59
Age : 38
Location : gljev-split
Registration date : 12.11.2007

http://myspace.com/bandmort

[Vrh] Go down

HDZ pobjedio! Empty Re: HDZ pobjedio!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.