Sinj i Politika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajne službe u službi Republike Hrvatske

2 posters

Go down

Tajne službe u službi Republike Hrvatske Empty Tajne službe u službi Republike Hrvatske

Postaj  Janjo pon stu 19, 2007 4:47 pm

Među poznatijim je HDZ-ova Služba za Zaštitu Ustavnog Poretka , koja je duže vremena haračila po Lijepom (samostalnoj i neovisnoj) našom.

Zanima me što mislite o tome i koje još službe, ovako tajanstveno tajne, poznajete Very Happy
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Tajne službe u službi Republike Hrvatske Empty Re: Tajne službe u službi Republike Hrvatske

Postaj  sinjanin. pon stu 19, 2007 5:04 pm

evo druže kada ti nećeš, moran ja malo proguglat za tebe.. znan da nevoliš vikipediju, ali mislim da ovo šta u njoj stoji je točno i možemo to prihvatit kao realne činjenice...

http://hr.wikipedia.org/wiki/Sigurnosno-obavje%C5%A1tajni_sustav_u_Hrvatskoj
sinjanin.
sinjanin.

Broj postova : 24
Location : Sinj, Petrovac 2
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Tajne službe u službi Republike Hrvatske Empty Re: Tajne službe u službi Republike Hrvatske

Postaj  Janjo pon stu 19, 2007 5:10 pm

Ajme, koliko ih ima No No No
Život mi se zgadio pale

Nećemo nikada biti slobodni u ovakvom društvu.. trebamo to srezati malo Suspect
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Tajne službe u službi Republike Hrvatske Empty Re: Tajne službe u službi Republike Hrvatske

Postaj  sinjanin. pon stu 19, 2007 5:24 pm

Janjo je napisao/la:Ajme, koliko ih ima No No No
Život mi se zgadio pale

Nećemo nikada biti slobodni u ovakvom društvu.. trebamo to srezati malo Suspect

"Sigurnosno-obavještajni sustav u Republici Hrvatskoj reformiran je sredinom 2006. godine donošenjem Zakona o sigurnosno-obavještajnom sustavu. Tim zakonom ustrojene su dvije sigurnosne službe (tzv. tajne službe), civilna - Sigurnosno-obavještajna agencija (SOA) te vojna - Vojna sigurnosno-obavještajna agencija (VSOA)."


Mislin da su ih maksimalno srizali, tj. na dvi službe, civilnu i vojnu.
A druže dijelin tvoje mišljenje i nisan sklon represivnim organima, ali moramo bit svjesni da ih svaka država mora imati.. ja bi reka: nužno zlo Mad
sinjanin.
sinjanin.

Broj postova : 24
Location : Sinj, Petrovac 2
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Tajne službe u službi Republike Hrvatske Empty Re: Tajne službe u službi Republike Hrvatske

Postaj  Janjo pon stu 19, 2007 5:29 pm

U pravu si.

Ali živjeti, svjestan da te netko ima pravo špijunirati u ime Države u kojoj živiš, je mučno Suspect

No, što je tu je; nužno zlo, kako ti kažeš Like a Star @ heaven
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Tajne službe u službi Republike Hrvatske Empty Re: Tajne službe u službi Republike Hrvatske

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.