Sinj i Politika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinjski komunisti i udbaši...

3 posters

Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  sinjanin. pon stu 19, 2007 3:26 am

Baš san večeras malo prolista spisak članova partije od ´58 do ´90, mogu van reć, zanimljivih imena tute ima... Niko ih danas nebi moga s tin povezat jerbo su to građani od formata, iđu u crkvu, glasaju za adeze...Cool
A šta se tiče udbaša, e tu san dobio itekako zanimljivu informaciju. meni zanimljiva jer nisam ima pojma, dok na sami spomen svi u sinju jako dobro znaju... Radi se o tome da je tata jednoga od glavnih galamdžija sinjskog foruma bio udbaš, operativac, cili grad to zna, dok eno sin mu dogradonačelnik se kurči tamo na sinjskom forumu, ko ga nezna, reka bi da ga je maksi luburić pravijo, a ne M.K.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
sinjanin.
sinjanin.

Broj postova : 24
Location : Sinj, Petrovac 2
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  Janjo pon stu 19, 2007 9:24 am

Ako imaš listu uza se, ne bi bilo loše da se objavi, pa da svi vidimo Very Happy

(mislim, ako je lista već objavljena u nekim novinama, ne vidim razloga zašto da je ne objavimo ovdje)
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  sinjanin pon stu 19, 2007 2:29 pm

sinjanin. je napisao/la:Baš san večeras malo prolista spisak članova partije od ´58 do ´90, mogu van reć, zanimljivih imena tute ima... Niko ih danas nebi moga s tin povezat jerbo su to građani od formata, iđu u crkvu, glasaju za adeze...Cool
A šta se tiče udbaša, e tu san dobio itekako zanimljivu informaciju. meni zanimljiva jer nisam ima pojma, dok na sami spomen svi u sinju jako dobro znaju... Radi se o tome da je tata jednoga od glavnih galamdžija sinjskog foruma bio udbaš, operativac, cili grad to zna, dok eno sin mu dogradonačelnik se kurči tamo na sinjskom forumu, ko ga nezna, reka bi da ga je maksi luburić pravijo, a ne M.K.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ah ti popisi. Prvo su oni pisali ko ide u crkvu, pa su drugi pisali ko ne ide u crkvu. Prije tog se pisao ko je u partizanima, pa tko je ustaša. Naravno da su se popisivali i Šiptari. Za vrime rata Srbi i Muslimani. Još malo pa će se pisati ko ima popis udbaša, pa će kasnije opet pisati ko nije ima popis...Ti me popisi asociraju na bikini:puno otkrivaju, ali pokrivaju bitno! Posebno bih volio naglasiti da su vjerovatno krivotvoreni. Jer malo me čudi da "svaka šuša" ima popis.
Ne čudi me da su udbaši upali u hdz, ali dragi moj s tom teorijom nećeš ništa dokazati jer će ti reći da su morali biti 40 godina u paktu s vragom kako bi mogli osnovati voljenu državu.
Koliko god to bila tabu-tema. ljudi su ulazili u partiju da bi preživili. Slično kao što sad ulaze u HDZ, SDP, HSLS...
Što se mene tiče objavi, iako ne vidim smisao, osim jeftine zabave. Možeš samo sebi naškodit. A novine nismo svi čitali. Tu će ipak bit trajnije. Neki će se i ponositi Exclamation
I nije čudo ako je popis velik i zanimljiv jer je Sinj oduvijek bio "crvena općina"!

sinjanin

Broj postova : 10
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  sinjanin. pon stu 19, 2007 4:06 pm

eno neko je na sinjskom forumu iskopa i objavio sliku pavla križanca hahahhahaah

ček ček sad ću je kopi pejstat vamo Razz Razz Razz Razz
sinjanin.
sinjanin.

Broj postova : 24
Location : Sinj, Petrovac 2
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  sinjanin. pon stu 19, 2007 4:07 pm

Sinjski komunisti i udbaši... Pavlelm8

evo janjo ko je neosnovano gadio tebe i mene, kaoi i još neke forumaše na privatnom forumu tamo...
sinjanin.
sinjanin.

Broj postova : 24
Location : Sinj, Petrovac 2
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  Janjo pon stu 19, 2007 4:08 pm

Lijepo, lijepo.. sve dođe na svoje Suspect
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  sinjanin. pon stu 19, 2007 4:13 pm

Janjo je napisao/la:Lijepo, lijepo.. sve dođe na svoje Suspect
upravo tako! evo lika koji krije pogled kad iđe pijacon i kod baljkovog mosta kad prođe pa vidi don kihotea...
hehehehe



inače, moran van jednu ekskluzivu reć. general kotromanović je dotičnoga vidio u sinjskom kinu, neznam kako je on došao do informacije, ali je saznao da je ta osoba pisala one gadosti protiv njega i supruge mu, te ga je pozvao na obavjesni razgovor.. hehe, vidit ćemo šta će bit sa našim vitezom pavlom...
sinjanin.
sinjanin.

Broj postova : 24
Location : Sinj, Petrovac 2
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  Janjo pon stu 19, 2007 4:20 pm

Mogu ti reći da je hrabar za svoje godište rabbit

Tako mlad, a s toliko se već ljudi zakačio! I sada kad znam da je to on, pošto mi je rođak odvjetnik (od nedavno), mogao bi lijepo da mu privatnu tužbu sastavim; samo trebam zamoliti Ilu da mi potvrdi IP adresu (a to mora napraviti kada je policijski nalog u pitanju, bar mi je tako rođo rekao) i da mi da na uvid one postove u kojim je dotični vrijeđao i stvar je riješena.

Baš me zanima da li će dotični mladić biti onako "rječit" i na sudu Twisted Evil
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  sinjanin. pon stu 19, 2007 4:25 pm

hehe pa zar ti stvarno razmišljaš o privatnoj tužbi? Mislim, znan da je kleveta ozbiljno kazneno djelo opisano u članku 200. KZ-a, ali mislin da se nebi triba supuštat na tu razinu da se sa onakvim idiotom hvataš u koštac.
Mislin da mu je dovoljna kazna šta ga po gradu ljudi traže i pucaju prijeki pogledi sa svih strana, a i sad se neke stvari otkrivaju o njemu koje mu neidu niti malo na čast Wink
sinjanin.
sinjanin.

Broj postova : 24
Location : Sinj, Petrovac 2
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  Janjo pon stu 19, 2007 4:28 pm

A što ja znam... vidjeti ću; ali tužba je spremna i rođo mi jedva čeka da se malo parniči po sudovima Very Happy
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Sinjski komunisti i udbaši... Empty Re: Sinjski komunisti i udbaši...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.