Sinj i Politika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diktatura proleterijata kuca na vrata

3 posters

Go down

Diktatura proleterijata kuca na vrata Empty Diktatura proleterijata kuca na vrata

Postaj  krmofix pet stu 16, 2007 10:56 pm

Ja san uvik bija za....Vladimir Bebić,moj je idol.Osoba ipo.Nije ni Ninić za bacit.Volin prave proletere,udarnike.Likovi su sa mudima i uvik kažu šta misle.I ko in šta može?
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Diktatura proleterijata kuca na vrata Empty Re: Diktatura proleterijata kuca na vrata

Postaj  pimrcina sub stu 17, 2007 2:33 am

eh...
mogu samo da kaen
vlast većine, za promjenu Laughing

pimrcina

Broj postova : 24
Registration date : 13.11.2007

[Vrh] Go down

Diktatura proleterijata kuca na vrata Empty Re: Diktatura proleterijata kuca na vrata

Postaj  krmofix sub stu 17, 2007 10:10 am

Gledano globalno,kapitalizam će poist sam sebe.Nema tu sriće.Kako je moguće da u 21.stoljeću jedno dite od 10-tak godin mora radit patike koje će NIKE prodat po zlato u Europi.Vrhunski idiotizam.To mora doć na naplatu kad-tad.
Otrovat će oni sami sebe,ostat će bez vode,a od života in je ionako malo ostalo.Po cile dane trću sa Laptopin,zovu s mobitelin,piju apaurine,guze malu dicu...
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Diktatura proleterijata kuca na vrata Empty Re: Diktatura proleterijata kuca na vrata

Postaj  Janjo sub stu 17, 2007 3:16 pm

Tako je, prika! Svaka ti je na mjestu Very Happy
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Diktatura proleterijata kuca na vrata Empty Re: Diktatura proleterijata kuca na vrata

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.