Sinj i Politika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boris Mikšić-gnjus ili....

2 posters

Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  krmofix sri stu 21, 2007 10:49 pm

Tija bi otvorit ovu temu da vidin kako dišete...
Upravo san ga vidija na nekin vjestima i zgadija mi se život.Jednostavno,ne virujen mu da je hebeš.Lik je neki gnjus,cili umjetan,priča piz...rije.U biti on misli da nas je sve impresionira svojon pojavon i umjećen,a u suštini tipični primitivus.Jedva da zna složit prosto-proširenu rečenicu.Po meni očit dokaz da na zapadu može svatko uspit,bez obzira na možđane.... Samo triba bit bezobrazan i bezobziran.Lagat što je više moguće... Very Happy
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  krmofix sri stu 21, 2007 11:01 pm

Da nadopunin sam sebe...Bude li puno priča piz..ije,tribalo bi mu poslat Ivu Radonju da ga istuče.. Twisted Evil
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  Janjo čet stu 22, 2007 12:34 am

Boris je uspio u životu i nekome je gnjusan, a netko ga voli. Ali činjenica je da kapitala ima (novca mu ne treba), te postoje samo tri razloga zašto ulazi u politiku:

1) Dosadno mu je,
2) Ima novca, sada želi i moć,
3) Želi dobro Hrvatskoj.

Što misliš koja je točka najrealnija. Like a Star @ heaven
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  krmofix čet stu 22, 2007 12:51 am

Janjo je napisao/la:Boris je uspio u životu i nekome je gnjusan, a netko ga voli. Ali činjenica je da kapitala ima (novca mu ne treba), te postoje samo tri razloga zašto ulazi u politiku:

1) Dosadno mu je,
2) Ima novca, sada želi i moć,
3) Želi dobro Hrvatskoj.

Što misliš koja je točka najrealnija. Like a Star @ heaven

Fali tu još par odgovora,ali najbliže je 2).
Pi..ka je inače najjači afrodizijak,ali pošto Boris nije uspio sam sebe realizirati kroz taj organ,potražio je realizaciju samog sebe kroz moć.
Marx je rekao: 'Svi koji žele moć,kad tad ih pojide noć'
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  Janjo čet stu 22, 2007 12:54 am

krmofix je napisao/la:
Marx je rekao: 'Svi koji žele moć,kad tad ih pojide noć'

Hahaha, ako je to stvarno rekao, onda mu svaka čast! Very Happy
Neki ljudi, pogotovo neki iz sinjskoga HDZ-a, su toliko ufurani u moć da nam rade za neke tajne organizacije Lijepe naše.. neka dobro pročitaju ovo.

Nego, daj mi konkretno, što imaš protiv Bore? Mislim, osim što ti je antipatičan Very Happy
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  krmofix čet stu 22, 2007 1:03 am

Janjo je napisao/la:
krmofix je napisao/la:
Marx je rekao: 'Svi koji žele moć,kad tad ih pojide noć'

Hahaha, ako je to stvarno rekao, onda mu svaka čast! Very Happy
Neki ljudi, pogotovo neki iz sinjskoga HDZ-a, su toliko ufurani u moć da nam rade za neke tajne organizacije Lijepe naše.. neka dobro pročitaju ovo.

Nego, daj mi konkretno, što imaš protiv Bore? Mislim, osim što ti je antipatičan Very Happy

Neman ništa efikasno protiv Bore,nažalost.Lik bulazni nebuloze bez pokrića,a tu i tamo mlatne vlastitu ženu.
Neka mlatne mene,ako ima jajca.To ću mu reć kad ga vidin prvi put uživo,ali nikako da ga 'sinjan' uživo.Još ću mu se namistit da me prova okinit... Very Happy
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  Janjo čet stu 22, 2007 1:08 am

Ma govorili su i za Zokija da mlatne svoju ženu, pa se dokazalo da su to nebuloze.. pusti ti glasine. Jadan Bore s tobom, mora te se bojati a da ne zna što ti je učinio Very Happy
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  krmofix čet stu 22, 2007 1:11 am

Janjo je napisao/la:Ma govorili su i za Zokija da mlatne svoju ženu, pa se dokazalo da su to nebuloze.. pusti ti glasine. Jadan Bore s tobom, mora te se bojati a da ne zna što ti je učinio Very Happy

Zašto me se čovik mora bojat?Ja san napisa da ću mu se namistit,pa ako oće neka mlatne mene.Prije toga ću mu kazat da mi je antipatičan 'na kredit'.
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  Janjo čet stu 22, 2007 1:16 am

A tako; sorry, krivo sam te shvatio. A dobro, reci mu da je antipatičan, ali to ga neće ni malo uvrijediti jer će to značiti da nemaš ništa protiv njegove politike (pošto mu nećeš ništa na političkom nivou kritizirati, već na osobnom).
Janjo
Janjo

Broj postova : 99
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  krmofix čet stu 22, 2007 1:25 am

Janjo je napisao/la:A tako; sorry, krivo sam te shvatio. A dobro, reci mu da je antipatičan, ali to ga neće ni malo uvrijediti jer će to značiti da nemaš ništa protiv njegove politike (pošto mu nećeš ništa na političkom nivou kritizirati, već na osobnom).

Pita bi ga ja,može li pokazat platne liste i prekovremene sate radnika koje rade za njega?Crno na bilo.A pošto znan da neće,ostaje mi samo da mu izrazin beskrajnu antipatičnost.
krmofix
krmofix

Broj postova : 38
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Boris Mikšić-gnjus ili.... Empty Re: Boris Mikšić-gnjus ili....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.